Discrete levering
Grote selectie van artikelen
Betrouwbare en veilige betaling

Zoek een winkel

Vul je postcode in of jouw gemeente en vind de dichtstbijzijnde winkel!

Overzicht winkels

Plaats Adres Telefoon

Aartselaar

Vandaag open van 10u00-19u00

Boomsesteenweg 48
2630 Aartselaar
+32 3 366 34 50 details

Calais

Vandaag open van 13h00-20h00

Boulevard de la Fayette 41
62100 Calais
03 21 35 39 79 details

Gosselies

Vandaag open van 10h00-19h00

Avenue Du Grand Vivier 2
6041 Gosselies
+32 71 35 42 07 details

Lille

Vandaag open van 10h00-20h00

Place de la Gare 40
59000 Lille
03 20 13 71 76 details

Mons

Vandaag open van 10h00-19h00

Route de Mons 140
7390 Quaregnon
+32 65 77 01 82 details

Roeselare

Vandaag open van 10u00-19u00

Brugsesteenweg 427
8800 Roeselare
+32 51 21 23 35 details

Tourcoing

Vandaag open van 13h00-20h00

Rue de Tournai 45
59200 Tourcoing
03 20 27 35 13 details

Wetteren

Vandaag open van 10u00-19u00

Oosterzelesteenweg 5 Bus 6
9230 Wetteren
+32 9 238 33 13 details
BABYLON LOVESHOP
AARTSELAAR

250 m²


Maandag tot zaterdag : 10-19 uur

Boomse Steenweg 48
2630 AARTSELAAR (BE)

+32 3 366 34 50
aartselaar@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
WETTEREN

300 m²


Maandag tot zaterdag : 10-19 uur

Oosterzelesteenweg 5
9230 WETTEREN (BE)

+32 9 238 33 13
wetteren@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
ROESELARE

450 m²


Maandag tot zaterdag : 10-19 uur

Brugsesteenweg 427
8800 ROESELARE (BE)

+32 51 21 23 35
roeselare@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
MONS

500 m²

Maandag tot zaterdag : 10-19 uur

Route de Mons, 140
7390 QUAREGNON (BE)

+32 65 77 01 82
mons@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
GOSSELIES

400 m²


Maandag tot zaterdag : 10-19 uur

Avenue Du Grand Vivier, 5
6041 GOSSELIES (BE)

+32 71 35 42 07
gosselies@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
LILLE

400 m²

Maandag tot zaterdag : 10-19 uur
 

40 place de la gare
59000 LILLE (FR)

+33 3 20 13 71 76
lille@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
TOURCOING

350 m²

Maandag tot zaterdag : 13-20 uur
 

45 rue de Tournai
59200 TOURCOING (FR)

+33 3 20 27 35 13
tourcoing@babylonloveshop.com
 

Meer info

BABYLON LOVESHOP
CALAIS

250 m²

Dinsdag tot donderdag : 13-20 uur
 

41 boulevard la Fayette
62100 CALAIS (FR)

+33 3 21 35 39 79
calais@babylonloveshop.com
 

Meer info